Ballina Argëtim Habit gazetarja kosovare: Bukuria është për femrat, meshkujve duhet t’u vijë era….

Habit gazetarja kosovare: Bukuria është për femrat, meshkujve duhet t’u vijë era….

Qëndresa Krelani është e para komentatore sportive në Kosovë. Ajo është edhe motra e këngëtares së njohur Flaka Krelani si dhe është gazetare sportive.

Së fundmi në promon e emisionit ‘’Xing me Ermalin’, komentatorja sportive ka bërë një deklaratë, me të cilën i ka habitur të gjithë.

Ajo ka thënë se nuk i pëlqejnë meshkujt e bukur dhe se bukuria është për femra dhe jo për meshkujt.

“Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur. Bukuria është për femra. Mashkullit duhet t’i vijë era djersë’’, ka thënë ajo.

 

Artikulli paraprakNjë mik ziliqar është më keq se dhjetë armiq, kujdes!
Artikulli tjetërDërgimi i trupave amerikanë në Lindjen e Mesme, analistët zbërthejnë mesazhin