Ballina Argëtim Miliarderi çek i propozon të dashurës 40 vjet më të re në...

Miliarderi çek i propozon të dashurës 40 vjet më të re në tapetin e kuq të Kanës (FOTO)

Yjet e kinemasë në tapetin e kuq të kanës dje u bënë protagonistë të një propozimi ta pazakontë.

Një burrë i moshuar i veshur me kostum, që ulet në gjunjë për t’i propozuar shoqërueses së tij, dukshëm shumë më e re në moshë u fiksua nga të gjithë paparacët e pranishëm në event.

Por gazeta britanike The Sun zbuloi se bëhej fjalë për manjatin çek Milos Kant dhe të dashurën e tij, yllin portugez të realit show Margarida Aranha, 40 vjet më e re se ai.

Çifti tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq pasi Kant, 65 vjeçar u ul në gjunjë për t’i propozuar të dashurës së tij bukuroshe, 25 vjeçe.

Fatmirësisht për të, partnerja tha “Po” dhe ata shkëmbyen një puthje plot pasion përballë të gjithëve.

Artikulli paraprakVideoja që po bën namin në rrjet. Burri i bën xhiro lopës me motor
Artikulli tjetërÇ’do të ndodhë me Brexit? Dorëhiqet kryeministrja May: Bëra më të mirën!