Ballina Lajme Shqipëri Gazetari i TCH raporton live, qytetari shkodran ndërhyn: Rama ik! (VIDEO)

Gazetari i TCH raporton live, qytetari shkodran ndërhyn: Rama ik! (VIDEO)

Një moment epik është regjistruar sot në lidhjen live të korrespondentit të Top Channel në Shkodër, Klodian Zhivani.

Teksa gazetari ishte duke raportuar live nga kryeqendra e Veriut në edicionin e lajmeve të orës 12:00 për zhvillimet e fundit, ku përfshihet edhe arrestimi i ish-deputetit Bardh Spahia, një mbështetës i opozitës i është afruar dhe ka thirrur “Rama ik”.

Gjithashtu kalimtari ka ngritur dy gishtat, që janë edhe simboli i PD-së.