Ballina Argëtim Kuriozitete Gjarpri i rrallë lind me “syze dielli dhe mustaqe” (FOTO)

Gjarpri i rrallë lind me “syze dielli dhe mustaqe” (FOTO)

Një gjarpër i rrallë që po i mahnit të gjithë është zbuluar në Teksas. Në trupin e tij janë vënë re disa shenja interesante. Një pjesën e fytyrës ai duket sikur ka syze dielli dhe mustaqe. Disa njerëz mund të mendojnë se është përdorur ‘Photoshop’, por jo. Fotot e gjarprit të rrallë janë bërë virale dhe janë përhapur me shpejtësi në mediat online.

Artikulli paraprakShtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke
Artikulli tjetërMishi artificial, Japonia bëhet gati të zëvendësojë kafshët