Ballina Kronika Incident në Tetovë, tre persona përfundojnë pas hekurave

Incident në Tetovë, tre persona përfundojnë pas hekurave

Mbrëmë (6 qershor) rreth oras 23, në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, është denoncuar prishje e rendit dhe qetësisë publike në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë.

Gjatë marrjes së masave dhe aktiviteteve për zbardhjen e prishjes së rendit, 55-vjeçarja me inicialet D.M. bashkëshorti i saj 55-vjeçari me inicialet A.M. dhe 66-vjeçari Z.A. nga Tetova, janë sjellë në mënyrë agre*sive me pjestarët e policisë.

Tre personat janë arr*estuar dhe mbajtur në stacionin policor
Tetovë për procedurë të mëtutjeshme.

Artikulli paraprakMe këtë shëndetësi, Maqedonia e Veriut nuk e meriton të shkojë as në Afrikë, e jo në BE!
Artikulli tjetërTetovë, privohet nga liria 21-vjeçari nga Shqipëria