Ballina Argëtim Kush janë bukuroshet që përkëdhelin “mbretin” Dan Bilzerian (FOTO+VIDEO)

Kush janë bukuroshet që përkëdhelin “mbretin” Dan Bilzerian (FOTO+VIDEO)

Mbreti i Instagramit, Dan Bilzerian njihet për jetën e tij aspak të zakonshme. Pjesë e grupit të tij janë mijëra modele, të cilat i luten për të qenë pjesë e grupit të mbretit. Por, para se të shoqërojnë mbretin, ato duhet të kalojnë një sërë provash.

Së fundmi Bilzerian, pasaniku amerikan me origjinë armene, që duket se i shpenzon paratë vetëm duke festuar me modele femra, është angazhuar seriozisht me kompaninë e tij për të shitur kan*abis, të quajtur “Ignite”.

Ai vazhdon me kërkimin për modele që të përfaqësojnë kompaninë e re. Vajzat që do të përzgjidhen si imazh do të marrin 1 milionë dollarë dhe rrogë vjetore 100 mijë dollarëshe.

Artikulli paraprakANALIZA: Pesë gabimet e Theresa May
Artikulli tjetër“Rrëshqiti dhe përplasi disa herë kokën në shkëmbinj”/ Vd*ekja misterioze e babait të 4 fëmijëve në Itali