Ballina Kronika Merr flakë një kamion afër pikëpagesës rrugore në Gostivar (VIDEO)

Merr flakë një kamion afër pikëpagesës rrugore në Gostivar (VIDEO)

Sot ka shpërthyer zjarr në një kamion me targa të Shkupit, në pikëpagesën rrugore të Gostivarit. Njësitet e zjarrfikësve të Gostivarit kanë arritur dhe kanë intervenuar për të shuar zjarrin me dy makina. Për, fat të mirë, është shkaktuar vetëm dëm material pa lëndime në njerëz shkruan GostivariPress.

Artikulli paraprakVëllau i El Chekës flet për Lajm.Tv: Kemi përkrahje të madhe ndërkombëtare (Video)
Artikulli tjetërOperacion policor në Shkup