Ballina Aktualitet Lajme Katica Janeva filmohet në një sallon bukurie në Shkup (VIDEO)

Katica Janeva filmohet në një sallon bukurie në Shkup (VIDEO)

Marija Pijanmanov krenohet në profilin e sa në Facebook se në një sallon bukurie ka “peshkuar”  Katica janevën, për të cilën krejt opinioni pyet se ku ndodhet pasi dha dorëheqje gjatë javës së kaluar, mori pushim mjekësor dhe nuk u shfaq më në punë.

Pijanmanov ka publikuar disa video nga salloni i bukurisë ku iishte në të njëjtën kohë me Janevën. Nga videot mund të konstatohet se bëhet fjalë për studio të njohur bukurie në Shkup, por Pijanmanov nuk zbulon se kur janë bërë filmimet./TetovaNews

Artikulli paraprakArusha me dy të vegjlit ua pret rrugën në Malet e Sharrit, çiklistët nga Suhareka publikojnë pamjet dhe rrëfejnë ngjarjen (Video)
Artikulli tjetërGjenden pllaka floriri me vlerë 4 milionë paund