Ballina Kronika Ndërron jetë edhe personi i tretë nga aksidenti në Rahovec (FOTO)

Ndërron jetë edhe personi i tretë nga aksidenti në Rahovec (FOTO)

Ka vd*ekur edhe një person si pasojë e aksidentit që ka ndodhur pasditen e së premten në fshatin Bërnjak të Rahovecit.

Lajmin e ka konfirmuar për Koha.net, Lirije Podrimaj, zëdhënëse për rajonin e Gjakovës në Policinë e Kosovës.

“Informacioni i fundit nga vendi i ngjarjes është se edhe personi i tretë ka vd*ekur, vik*timat janë dy meshkuj dhe një femër”, ka thënë ajo.

Mospërshtatja e shpejtësisë dhe tejkalimi në mënyrë të pasigurt dysh*ohet të ketë sjellë te aksidenti mes dy veturave.


Artikulli paraprakPolicia jep detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Tetovë (FOTO)
Artikulli tjetërKrerët e opozitës shqiptare u takuan me zyrtarin e lartë amerikan Riker (FOTO)