Ballina Kronika “BMW-Cabrio” i merr jetën 26-vjeçarit nga Toplica e Gostivarit

“BMW-Cabrio” i merr jetën 26-vjeçarit nga Toplica e Gostivarit

Dje (15 gusht), rreth orës 22 e 40 minuta, në Sektorin për Punë të Brendshme në Tetovë, është den^oncuar se në autostradën Gostivar-Tetovë, pas “kyçjes” së Negotinës, B.J. (26) nga fshati Toplicë e Gostivarit, duke drejtuar veturën e tij të tip ,,BMW-
Kabrio,, me targa të Gostivarit, ka devijuar nga rruga dhe ka fluturuar jashtë autostradës.

Gjatë fluturimit nga rruga, vozitësi, u është nën^shtruar plag^ëve dhe ka ndërruar jetë në vend.

Prok^urori Publik dhe ekipi nga Stacioni policor Gostivar, kanë kryer inspektimet komplete në vendin e ngjarjes, kurse me urdhër të Prok^urorit Publik, trupi i pajtë është dorëzuar për aut^opsi.


Artikulli paraprakDy kosovarë përfundojnë pas hekurave në Tetovë
Artikulli tjetërAksident i rëndë në rrugën regjionale Tetovë – Jazhincë