Ballina Kronika Bogovinë, vihet pas hekurave 27-vjeçari nga Çegrani

Bogovinë, vihet pas hekurave 27-vjeçari nga Çegrani

Mbrëmë (19 gusht) rreth orës 02 e 30 minuta, në fshatin Bogovinë e Tetovës, pjestarë të policisë nga SPB Tetovë, kanë ndaluar për kontroll veturën “Reno Tvingo”, me targa të Gostivarit, të cilën e ka drejtuar 27-vjeçari Sh.F. nga Çegrani.

Gjatë kontrollit është gjetur mari^juanë me ç’rast është privuar nga liria dhe është mbajtur në Stacionin policor Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Artikulli paraprakBloomberg: Pse mbretërorët sauditët nuk janë në listën e miliarderëve të botës
Artikulli tjetërGostivar, vihet pas hekurave një person nga Banjica e Poshtme