Ballina Kronika Gostivar, vihet pas hekurave një person nga Banjica e Poshtme

Gostivar, vihet pas hekurave një person nga Banjica e Poshtme

Pjestarë të policisë nga SPB Tetovë- Zyra e jashtme për punë kri^minalistike Gostivar, dje (18 gusht) rreth orës 20, kanë kryer bas^tisje në shtëpinë e 46-vjeçarit Sh.A.G. nga fshati Banjicë e Poshtme e Gostivarit.

Gjatë bastisjes e cila u realizua me udhër të gjyk^atësit, është gjetur kok^ainë, mari^juanë dhe një blu^ajtëse.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritet kall^ëzim pe^nal.


Artikulli paraprakBogovinë, vihet pas hekurave 27-vjeçari nga Çegrani
Artikulli tjetër19-vjeçarja nga një fshat i Tetovës ka një hall, kërkon ndihmën e uniformave blu