Ballina Aktualitet Lajme Vihet pas hekurave një 29 vjeçar nga rrethina e Tetovës

Vihet pas hekurave një 29 vjeçar nga rrethina e Tetovës

Dje (15 gusht) rreth orës 16 e 50 minuti, në rrugën ,,Jasht Vardarit,, në Tetovë, është privuar nga liria 29-vjeçari I.I. nga fshati Sedllarcë e Epërme.

Gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur ko^kainë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj personit I.I. do të pasojë edhe parashtresë adekuate, njofton policia e Tetovës.

 

Artikulli paraprakVihet pas hekurave një 25-vjeçar nga Tetova
Artikulli tjetërDy kosovarë përfundojnë pas hekurave në Tetovë