Ballina Argëtim Këngëtari shqiptar marton vajzën, xhaxhai i bën surprizën e “pakëndshme” (VIDEO)

Këngëtari shqiptar marton vajzën, xhaxhai i bën surprizën e “pakëndshme” (VIDEO)

Kantautori i njohur Stefi Prifti marton vajzën e tij të madhe, Marian. Vetëm pak momente më parë, xhaxhai i saj Endri ka publikuar në Facebook pamje nga ceremonia martesore e mbesës.

Siç mund ta shihni dhe në video, Maria mban veshur një fustan përrallor nuserie.

Ju kujtojmë se pak ditë më parë, bashkë me ftesën e dasmës, Stefi postoi një foto të Marias me djalin Gëzim, i cili ashtu siç edhe ka emrin, sipas komentuesve solli gëzim në familjen Prifti.

Artikulli paraprakHemorroidet, si t’i kuroni përmes ushqimeve që konsumoni
Artikulli tjetërB O M B Ë e kurdisur në Postën e Maqedonisë së Veriut