Ballina Argëtim Udhëtarët shohin një “mik” të çuditshëm teksa bëheshin gati për fluturim (Video)

Udhëtarët shohin një “mik” të çuditshëm teksa bëheshin gati për fluturim (Video)

Udhëtarët që ndodheshin në aeroportin ‘Domodedovo’ të Moskës, u befasuan kur panë një dhelpër që vraponte mes bagazheve dhe zonës së kontrollit.

Në pamjet e mediave sociale të shpërndara me shpejtësi, dhelpra e kuqe mund të shihet duke bredhur rreth tavolinave të kontrollit, ndoshta duke u munduar të shpëtojë. Kafsha mund të shihet duke ecur kot duke kërkuar një rrugëdalje.

Shërbimi për shtyp i aeroportit i thajencisë ‘TASS’ se pamjet CCTV treguan se dhelpra kishte ecur disa minuta brenda terminalit përpara se të dilte përsëri jashtë.

Artikulli paraprakDeputetët danezë s’e mbajnë dot të qeshurën teksa po flisnin për blerjen e disa elefantëve (Video)
Artikulli tjetërAlbin Kurti tregon se për çfarë bisedoi me Nenad Rashiq