Ballina Kronika Vihet pas hekurave një 47-vjeçar nga Tetova, ja çka iu gjet në...

Vihet pas hekurave një 47-vjeçar nga Tetova, ja çka iu gjet në shtëpi

SPB e Tetovës njofton se dje (18 nëntor), rreth orës 08 e 50 minuta, zyrtarët e policisë të SPB Tetovë e kanë arr*estuar personin V.K. (47) nga Tetova, për arsye se gjatë bastisjes së kryer në shtëpinë e tij me urdhër të gjyk*atës, e realizuar nga  ora 07 e 30 deri në 09.00, është gjetur një pist*oletë pa numër fabrike, të cilën ai e kishte poseduar pa liçe*ncë dhe e njëjta është sekue*struar dhe do të kryhet ekzam*inim.

Pas zbardhjes së plotë të çështjes, kundër personit V.K. do të pasojë edhe parashtresë adekuate.