Ballina Argëtim Showbiz Janë bashkë, por jetojnë të ndarë, çfarë po ndodhë mes Kim Kardashian...

Janë bashkë, por jetojnë të ndarë, çfarë po ndodhë mes Kim Kardashian dhe Kanye West?

Pas një periudhe të vështirë në marrëdhënien e tyre gjatë verës kaluar, Kim Kardashian dhe Kanye West janë ende bashkë, por një burim për revistën “People”, ka thënë se ata jetojnë të ndarë.

Burimi thotë se Kim duket e lumtur dhe është shumë e përqendruar në punët dhe kauzat e saj.

Siç është folur prej disa kohësh, Kim Kardashian është duke studiuar rreth avokatisë, dhe kohët e fundit ka qendruar aktive në një kauzë për të ndryshuar refomën e burgimit në SHBA.

Burimi ka thënë se, të qenit avokate është pasioni i Kim Kardashian.

Ndërkohë, West, ka qëndruar më pak aktiv javët e fundit.

West dhe Kardashian duket se ishin në prag të divorcit, para se të lidheshin përsëri në gusht dhe të kalonin kohë së bashku me fëmijët e tyre.

Në postimin e saj të fundit, më 22 nëntor, Kim ka bërë një dedikim për 10-vjetorin e albumit të West – ‘My Beautiful Dark Twisted Fantasy’.

Ajo ka treguar për ndjekësit që ne tekstet e këngëve të këtij albumi, gjenden strofa nga poezia që Kanye i ka shkruar për 30-vjetorin e saj.

Artikulli paraprakGruaja kërkon ndihmë: Si ta heq qafe dashnoren e burrit? Ja sakrifica që po bëj për familjen
Artikulli tjetërFamilja Ramadani bëhet me shtëpi të re! Bamirësit nuk lejuan që kjo familje ta kalojë dimrin në kasolle (VIDEO)