E hënë, 20 Shtator, 2021

10 truke si ta bëni shtëpinë të duket me më shumë hapësirë!

Must Read

Dizajni i brendshëm është një detyrë sfiduese. Një nga pjesët më interesante të saj është të bësh një dhomë të vogël më të gjerë dhe të mbushur me ajër të pastër pa ndonjë rregullim të madh.

Ne do ju tregojmë një listë të gjërave që mund të prishin edhe ambientet më të mira. Gjithashtu do të ndajmë disa truke që do t’ju ndihmojnë të përmirësoni situatën.

Vendosini perdet sa më lart

Hiqni dorë nga magnetët e frigoriferit, e bëjnë kuzhinën të duket rrëmujë

Përdorni rafte këpucësh

Mos përdorni letër muri me vija horizontale

Peshqirët përdorini në të njëjtën ngjyrë

Zgjidhni mobilie me këmbë

Përdorni kuti për gjërat

Gjithmonë mbani tapete të mëdha

Përdorni një tabelë magneti për makijazhet tuaja

Mos mbani abazhurë të varur./e.b-abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Kosova në situatë të vështirë Covid, rreth 600 pacientë gjenden të shtruar në spital

Shërbimi Spitalor, Klinik e Universitar i Kosovës ka njoftuar se në klinikat Covid-19 të QKUK-së dhe spitalet e përgjithshme,...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img