Ballina Kronika Shkrumbohet makina në Fier, çfarë i ndodhi shoferit

Shkrumbohet makina në Fier, çfarë i ndodhi shoferit

Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e kësaj të diele në Fier. Sipas informacionit paraprak, mësohet se makina tip “Benz” është përfshirë nga flakët si pasojë e një defekti teknik.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Vija e Ngjalës”.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit e ka kuptuar defektin teknik dhe e ka braktisur atë në anë të rrugës.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të shkaqeve të flakëve.