Ballina Kronika Tetovë – Arrestohet një shtetase e Kosovës, qëndronte ilegalisht

Tetovë – Arrestohet një shtetase e Kosovës, qëndronte ilegalisht

Dje, rreth orës 17:45, në rrugën 29 Nëntori në Tetovë, efektivët e policisë të SPB Tetovë, e kanë arrestuar 44-vjeçaren J.M. shtetase e Kosovës, nën dyshimin se ka hyrë ilegalisht dhe ka qëndruar e paregjistruar në vendin tonë informon SPB- Tetovë . E njëjta është mbajtur në Stacionin Policor të Tetovës për procedura të mëtejshme.