Ballina Argëtim VIDEO/ “Jo aty, ore djalë”, macja nuk lejon fëmijën që të ngjitet...

VIDEO/ “Jo aty, ore djalë”, macja nuk lejon fëmijën që të ngjitet në parvaz

Një video tregon momentin kur macja e shtëpisë nuk lejon për asnjë moment fëmijën e vogël që të kacavirret në parvazin e ballkonit.

Kafsha, duke e kuptuar rrezikun e atij veprimi, i heq dorën nga hekurat djalit që mundohet të ngjitet.

Edhe kur ai largohet nga macja, për të vazhduar i qetë ngjitjen e tij, macja i shkon nga pas dhe ia heq dorën me putër.

Artikulli paraprakVarianti i ri i COVID-19/ SHBA masa të rrepta, do të ndalojë hyrjen në vend të udhëtarëve nga…
Artikulli tjetërArrestohet 16 vjeçari nga Tetova