Ballina Argëtim Momenti kur një person i bie në fytyrë Granit Xhakës në një...

Momenti kur një person i bie në fytyrë Granit Xhakës në një aheng në Londër (VIDEO)

Granit Xhaka, Meda dhe Korab Shaqiri kishin mbajtur një mbrëmje fantastike në Londër në vitin 2019.

Derisa dyshja po iu kendonte shqiptareve në mbrëmjen e mbajtur, paratë në drejtim të tyre nuk munguan, ku dyshemeja pranë tyre ishte e mbuluar me to.

Megjithatë, në një moment kishte ndodhur një veprim shumë i pakëndshëm ku Xhakes i bie sh.uplak një person që ishte pjesëmarrës në atë mbrëmje muzikore.

Reagimi ishte i madh nga të gjithë pjesëmarrësit e tjerë që ishin pjesë e asaj mbrëmje.

Ja pamjet nga ky moment./blic

@tetovanewsMomenti kur një person i bie në fytyrë Granit Xhakës në një aheng në Londër

♬ original sound Tetova News

Artikulli paraprakRexhepi: UDBA më ka incizuar me 11 magnetofona, sepse kam folur kundër Leninit! (Video)
Artikulli tjetërAtleti shqiptar, Izmir Smajlaj merr medaljen e artë në mes të Beogradit (VIDEO)