Ballina Aktualitet Osmani: Më 14 shkurt do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës (VIDEO+FOTO)

Osmani: Më 14 shkurt do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës (VIDEO+FOTO)

Kandidatja për Presidente nga lista “Guxo”, Vjosa Osmani ka vazhduar fushatën në qytetin e Prizrenit dhe Klinës.

Osmani përmes disa fotografive të publikuara në Facebook, ka thënë se “ne për vendin tonë kemi veç dashuri”, përcjell GazetaBlic.

“Ne për vendin tonë kemi veç dashuri. Bashkë me qytetarë të Prizrenit e Klinës më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës!”, ka shkruar Osmani.

FOTO:

VIDEO:

 

Artikulli paraprakTuristi regjistron ortekun gjigand edhe në momentet kur u ‘v a rr o s’ nën dëborë (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërKurti: Prizrenin me Tetovën do ta lidhim përmes tunelit (VIDEO+FOTO)