Ballina Aktualitet Lajme Rrëfehet mes lotësh lokja Sabrie: ‘Exheli mu ka bo djalë’ (VIDEO)

Rrëfehet mes lotësh lokja Sabrie: ‘Exheli mu ka bo djalë’ (VIDEO)

83 vjecarja Sabrie Janiki nga Prishtina perlot me rrefimin e saj. Ajo thote se Exheli mu ka bere djale.

Ajo e falenderon Zotin qe eshte bere nje banore e re e shtepise se pleqve te Halil Kastratit dhe shoqata e Jetimave te Ballkanit.

Artikulli paraprakTetovarët përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit
Artikulli tjetërFshati Brodec i Tetovës në rrjetin social (FOTO+VIDEO)