Ballina Argëtim Noizy publikon këngën e re “Lost Angels” (VIDEO)

Noizy publikon këngën e re “Lost Angels” (VIDEO)

Reperi Noizy është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ai sapo ka publikuar këngën më të re me titull “Lost Angels”, të cilën këtë herë e solli vetëm në versionin audio.

Projekti në fjalë vjen pak kohë pas këngës “1 herë e mirë”, e cila u prit shumë mirë nga fansat e tij dhe është pjesë e “Vaksina”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Noizyt me titull “Lost Angels”. /Lajmi.net/

Artikulli paraprakGrenell i reagon Kurtit: Ai është anti-amerikan, kundërshtoi politikat e ish-presidentëve të SHBA-së
Artikulli tjetërGazeta më e madhe izraelite: Turqia shtyn Kosovën ta shqyrtojë ambasadën në Jerusalem