Ballina Shëndeti Këshilla Si të hiqni rrudhat nga veshja pa përdorur hekur rrobash

Si të hiqni rrudhat nga veshja pa përdorur hekur rrobash

Pavarësisht sesa mirë i palosni rrobat, ato sërish do të marrin rrudha. Nëse jeni me nxitim dhe nuk keni hekur rrobash, ka një mënyrë të thjeshtë si t’i hiqni rrudhat brenda një minute.

E vetmja gjë që ju nevojitet është një shishe spërkatëse me ujë dhe tharëse flokësh.

Spërkatin zonën ku janë krijuar rrudha dhe thajeni me tharëse. Provojeni dhe do të shikoni që rrudhat do të largohen si me magji./abcnews.al

Artikulli paraprakVIDEO/ Pasardhësi i Ibrahimovic, Milani nis bisedimet me talentin latin
Artikulli tjetërPresidenti bjellorus Lukashenko: Gati të largohem