Ballina Argëtim VIDEO/ Politikani harron që ka kamerën ndezur dhe prek të pasmet e...

VIDEO/ Politikani harron që ka kamerën ndezur dhe prek të pasmet e sekretares

Një skandal i madh ka ndodhur në politikën në Azerbajxhan ku politikani i njohur Hussenbial Mirelemovun, i cili mendonte se e kishte ndërprerë takimin me “Zoom” që po zhvillonte me zyrtarë të tjerë, është kapur duke bërë një gjest të pahijshëm. 75-vjeçari shfaqet në video duke prekur të pasmet e sekretares së tij.

Husseinbala u mbrojt në fillim se videoja ishte një gënjeshtër ose montazh i pastër. Më pas ndryshoi mendje dhe tha se ata vetëm po bënin shaka dhe se nuk është i çmendur për të tradhtuar gruan e tij me shoqen e saj, sidomos jo para kamerës.

Fakti që i mëshon akoma më shumë këtij skandali është se asistentja e tij ka marrëdhënie shumë të mira me bashkëshorten e tij, e cila e ka punësuar vetë në detyrë shoqen e saj.

Artikulli paraprakE BUJSHME/ Ilir Meta përplaset hapur dhe publikisht me ambasadoren Yuri Kim
Artikulli tjetërDy komisione të Kongresit amerikan paralajmërojnë Ramën: Jo shitblerje votash, zgjedhjet të jenë demokratike