Ballina Kronika 52 vjeçari nga Gostivari gjendet i V D E K U R...

52 vjeçari nga Gostivari gjendet i V D E K U R në banesën e tij

Më datë 22.5.2021, në ora 12 e 30 minuta, në stacionin  p o l i c o r  të Gostivarit është  r a p o r t u a r  rasti se në banesën e tij ishte gjetur i  v d e k u r  personi me inicialet S.S, 52 vjeç, nga Gostivari.

V d e k j a  është konstatuar edhe nga mjeku i ndihmës së shpejtë.

Pas h e t i m e v e  në vendngjarje nga një grup kompetent  h e t i m o r,  t r u p i  i të  n d j e r i t  u dorëzua për  a u t o p s i, transmeton Tetova News.

Artikulli paraprak“Çdo gjë është politike”, Anxhela Peristeri flet pas përfundimit të “Eurovision” dhe ka dy fjalë për rezultatin
Artikulli tjetërOsmani bën bashkë Jahjagën, Sejdiun e Pacollin – pinë bashkë kafe (VIDEO+FOTO)