Ballina Aktualitet Osmani bën bashkë Jahjagën, Sejdiun e Pacollin – pinë bashkë kafe (VIDEO+FOTO)

Osmani bën bashkë Jahjagën, Sejdiun e Pacollin – pinë bashkë kafe (VIDEO+FOTO)

Presidentja Vjosa Osmani kafen e mëngjesit e ka pirë me tre ish-paraardhës të saj, raporton Ekonomia Online.Fillimisht Osmani së bashku me ish-presidentët Sejdiu, Pacolli dhe Jahjaga kanë bërë homazhe te shtatorja e ish-presidentit Ibrahim Rugova.Ata e kanë cilësuar Rugovën si arkitekt dhe bashkues të popullit të Kosovës.

Artikulli paraprak52 vjeçari nga Gostivari gjendet i V D E K U R në banesën e tij
Artikulli tjetërGjatë natës dy tërmete në Maqedoni, epiqendra 15 kilometra afër Gostivarit