Ballina Argëtim Basha kujton përvjetorin e martesës me Aurelën në Dhërmi

Basha kujton përvjetorin e martesës me Aurelën në Dhërmi

Kreu i PD-së Lulzim Basha e ka lënë mënjanë çështjen e zgjedhjeve dhe është fokusuar në festimin e përvjetorit të martesës së tij.

Sot, 8 maj, ai dhe bashkëshortja e tij festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

Bashkëshortja e tij Aurela Basha ka postuar një foto të dyve , e cila i përket vitit 2016, siç sqaron PD, me pamje nga deti në Dhërmi.

Ndërkohë Basha sot, siç sqaron PD ka qenë në Tiranë.

Artikulli paraprakKaloi përtej Adriatikut, ndiqni LIVE itinerarin e copave të raketës kineze (VIDEO)
Artikulli tjetërOPOZITA TURKE PYET QEVERINË: KU I ÇUAT 128 MILIARDË EURO?