E frikshme në Kinë, turisti bllokohet në urën prej qelqi 100 metra të lartë (Video)

Must Read

Një turist ka përjetuar momente tmerrin të premten në një urë qelqi në një lartësi prej 100 metrash në Kinë .

Pamjet e frikshme janë publikuar në mediat e huaja, ndërsa burri përpiqet të mbahet teksa erërat e forta po thyenin pjesët e qelqit të urës, sipas Daily Mail.

Pamja fillimisht qarkulloi në faqen e rrjeteve sociale kineze Weibo , duke grumbulluar më shumë se 4 milion shikime, tha raporti.

Turisti thuhet se ishte bllokuar në urë për një kohë të shkurtër. Ai arriti të dalë i sigurt me udhëzimet e zjarrfikësve, policisë dhe punonjësve të turizmit që ishin në vendin e ngjarjes.

Burri u dërgua më pas në spital, ku mori mbështetjen psikologjike pas tmerrit që përjetoi.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img