E trishtë/ 25-vjeçari shqiptar humb jetën në Gjermani, familja e tij jep njoftimin e hidhur

Must Read

Një  a k s i d e n t  i rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku si rrjedhojë ka humbur jetën një 25-vjeçar shqiptar nga Kosova. Lajmin e  t r i sh t ë  e kanë bërë me dije të afërmit, të cilët shkruajnë se ka humbur jetën në një  a k s i d e n t  automobilistik Lirim Adem Krasniqi, 25-vjeç.

Të nderuar, shokë, miq e dashamirës

Me dhimbje te thelle ju njoftojmë për humbjen  t r a gj i k e  ne një aksident komunikacioni ne Gjermani te djalit te vellaut, Lirim Adem Krasniqi! Lirimi i axhes, na ike ne lulet e rinise, e na le te mërzitur për jete si 25 vjeçar. Për procedurat e mëtejshme te  v a rr i m i t  dhe te pames ju njoftojmë ndërkohë.

Të pikëlluar,
Familja Krasniqi” shkuajnë të afërmit në një postim në rrjetet sociale.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img