Ballina Aktualitet Kasami: Do të garoj për kryetar të Tetovës, në 2017 na u...

Kasami: Do të garoj për kryetar të Tetovës, në 2017 na u vodh fitorja (VIDEO)

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në emisionin “ClickPlus”, ka deklaruar se përsëri do të futet në garën për kryetar të komunës së Tetovës.

Bilall Kasami ka dhënë disa arsye se pse ai do të konkurrojë përsëri, duke thënë se Tetova do një qeverisje më ndryshe.

Ai më tej ka thënë se në 2017 qytetarëve të Tetovës iu vodh fitorja, prandaj duhet përsëri të garoj që Tetova t’ju kthehet tetovarëve.

Artikulli paraprakQyteti merret peng nga “banda e elefantëve”, nuk ndalen së ecuri prej qindra kilometrash (VIDEO)
Artikulli tjetërKush është 11-vjeçari super inteligjent që njeh flamujt “në majë të gishtave”, globin dhe monedhat (VIDEO)