Ballina Aktualitet Kasami: Jemi të hapur për bashkëpunim me partitë shqiptare në zgjedhjet lokale...

Kasami: Jemi të hapur për bashkëpunim me partitë shqiptare në zgjedhjet lokale (VIDEO)

Maqedonia e Veriut është në prag të zgjedhjeve lokale dhe partitë shqiptare po qartësojnë strategjitë. Bilall Kasami kryetari i “Lëvizjes Besa” thotë për Balkan Talks se janë të hapur për koalicion parazgjedhor me partitë e tjera shqiptare, në komunat ku rrezikohet qeverisja nga partitë shqiptare.

Artikulli paraprakUshqimet që ndihmojnë në zhvillimin e trurit të fëmijës
Artikulli tjetërVIDEO/ I dridhet zëri gazetarit Ilir Ikonomi: Kjo ishte dita ime e fundit në “Zërin e Amerikës”