Ballina Argëtim Presidenti irlandez bëhet viral, qeni i ndërpret intervistën (Video)

Presidenti irlandez bëhet viral, qeni i ndërpret intervistën (Video)

Michael D Higgins, presidenti i Irlandës dhe qeni i tij janë bërë viral. Ndërsa Higgins foli me RTÉ të dielën për të nderuar aktorin Tom Hickey, i cili vdiq së fundmi, kafsha e tij e dashur, Misneach, donte gjithë vëmendjen e tij.

Higgins ruajti qetësinë e tij dhe fliste para kamerës, por qeni e ndërpriste. I ulur pranë këmbëve të tij, qeni i tij i përkëdhelur vazhdonte të kërkonte vëmendje.

Gazetari i RTÉ , Sinéad Crowley shpërndau klipin në Twitter dhe shkroi: “Kishte shumë gjëra që po ndodhnin në intervistën tonë @rteneës dje #rtenewsbehindthescenes.

Artikulli paraprakShqiptarët e Zvicrës ndërtojnë xhaminë gjigante shumëfunksionale (VIDEO)
Artikulli tjetër“Grupi Kumanova” lajmërohen nga burgu, tregojnë prapaskenat e ngjarjes së vitit 2015-të (VIDEO)