E martë, 3 Gusht, 2021

Sonte nata e dytë e Eurovision-it, Anxhela Peristeri do të performojë e 11-ta në radhë

Must Read

Këtë mbrëmje pritet të mbahet gjysmëfinalja e dytë e “Eurovision”, në të cilën do të këndojë edhe përfaqësuesja e Shqipërisë, Anxhela Peristeri, e cila përfaqëson vendin tonë me këngën “Karma”, që ka arritur të marrë komente pozitive nga mediat dhe ndjekësit e këtij festivali.

Ndër Shtetet që marrin pjesë në gjysmëfinalen e dytë janë Bullgari, Estoni Finlandë,Greqi,Lituani Angli e të tjera.

Shqiptarët janë të gjithë në ankth, sepse pritet të mësohet nëse “Karma” do të prekë apo jo finalen e madhe.

Të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë vendit mund të votojnë mbrëmjen e sotme Anxhela Peristerin me numrin 11 duke dërguar një mesazh, që artistja shqiptare të kalojë në finale./Klan News

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img