Ballina Kronika Mediat greke publikojnë VIDEON e V R A S J E S...

Mediat greke publikojnë VIDEON e V R A S J E S së shqiptarit në mes të Athinës

Mediat greke kanë publikuar pamjet e momentit të ekze*kutimit të 32-vjeçarit Aris Papas pak ditë më parë në Athinë. Nga pamjet shihet se Papas qëndron i ulur në një lokal duke kons*umuar diçka.

Nga pas i afrohet një person që e qël*lon disa herë me pis*toletë. 32-vjeçari rrëzo*het në tokë dhe tenton të largohet, por nuk mundi t’u shp*ëtojë plum*bave. Pas pak sekondash shqiptari nuk reagon më dhe duket se ka ndërruar jetë në vend.

Në video duken edhe klientët e punonjësit e lokalit që largohen me shpejtësi. Aris Papas kishte mundur t’u shp*ëtonte 3 aten*tateve në të kaluarën. Sipas mediave greke, ai është i njohur një nga pjesëtarët e botës së kri*mit dhe trafi*kimit të  d r o g ë s.

Ai vazhdimisht lëvizte me antiplu*mb, por ditën që ka ndodhur vr*asja, nuk e kishte veshur. Ende nuk ka të dhëna për autorët. ©LAPSI.al

Artikulli paraprakSekretari Blinken pyetet nga kongresmeni lidhur me “korrupsionin” e Berishës. Ja reagimi i tij (VIDEO)
Artikulli tjetërVIDEO/ U afrua për ta takuar, Presidenti i Francës Q Ë LL O H E T me SH U P L A K Ë në fytyrë, A RR E S T O H E N dy persona