Ballina Top Lajm Breshër kokërrmadh në Skënderaj të Kosovës (VIDEO)

Breshër kokërrmadh në Skënderaj të Kosovës (VIDEO)

Shiu dhe bresheri i sotëm nuk ka kursyer as qytetin e Skënderajt.
Derisa në Vushtrri shiu mbushi rrugët, në Skënderaj bresheri ka qenë i hovshëm e ka rënë furishëm.Në video shihet se dendësia e tij ka qenë aq e shpeshtë, saqë ngjan me dëborë.

Reshje të shiut janë paralajmëruar në të gjithë Kosovën nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

https://youtu.be/yKgYBvx3-Io

Artikulli paraprakDasmë e madhe në Zagreb/Vajza e Ardian Koznikut martohet me basketbollistin kroat, Andro Anzulloviç (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërShkencëtarët të SH O K U A R nga përmbytjet në GJERMANI (VIDEO+FOTO)