Ballina Argëtim Elvana Gjata publikon duetin me artistët ndërkombëtarë

Elvana Gjata publikon duetin me artistët ndërkombëtarë

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë sjellë bashkëpunimin e tyre. Kënga me titull “Papa” sapo është publikuar në Youtube.

Plot ngjyra dhe shumë ritmike, kënga do të na shoqërojë gjatë kësaj vere nëpër clube. Teksti është në gjuhën angleze, për të cilin është kujdesur vetë Elvana dhe Iraida.

Bashkë me Sickotoy dhe Inna-n kanë krijuar edhe vijën melodike. Ky projekt vjen vetëm pak ditë pas publikimit të duetit me Ylli Limanin. /abcnews.al

Artikulli paraprakMes dyshimeve dhe frikës për koronavirusin, nisin zyrtarisht Lojërat Olimpike 2020 (VIDEO)
Artikulli tjetërKosova konfirmon 19 raste të reja me Covid