E hënë, 27 Shtator, 2021

Elvana Gjata publikon duetin me artistët ndërkombëtarë

Must Read

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë sjellë bashkëpunimin e tyre. Kënga me titull “Papa” sapo është publikuar në Youtube.

Plot ngjyra dhe shumë ritmike, kënga do të na shoqërojë gjatë kësaj vere nëpër clube. Teksti është në gjuhën angleze, për të cilin është kujdesur vetë Elvana dhe Iraida.

Bashkë me Sickotoy dhe Inna-n kanë krijuar edhe vijën melodike. Ky projekt vjen vetëm pak ditë pas publikimit të duetit me Ylli Limanin. /abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img