E martë, 19 Tetor, 2021

Një helikopter i dyshimtë fluturon mbi Jarinjë (VIDEO)

Must Read

Një helikopter ka fluturuar disa herë rresht të dielën mbi pikën kufitare në Jarinjë. Mediat në Kosovë raportojnë se helikopteri nuk kishte ndonjë mbishkrim dhe as policia nuk kanë arritur ta identifikojë se kujt i përket.

Kujtojmë se masa e reciprocitetit për targat ka hyrë në ditën e shtatë dhe në pikat kufitare në Jarinjë e Bërnjak, po përcillet me protesta nga ana e qytetarëve serbë.

Video bonus:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img