E martë, 19 Tetor, 2021

Zbulohet identiteti i shkupjanit që ndërroi jetë pasi iu vodh barnatorja (Emri+Foto)

Must Read

Është zbuluar identiteti i 40-vjeçarit që ndërroi jetë pasi iu grab*it barnatorja në rrugën “Xhon Kenedi” të Çairit në Shkup.

“Ali Skenderi sot dha shpirt nga stresi i krijuar nga vjedhja e barnatores së tij nga hajnat në lagjen Xhon Kenedi.
Shkaku i hajnave ky njeri i ndershëm la jetim 4 fëmijë, 3 vajza dhe djalin e sapolindur.“, shkruan news33.tv.

Në vazhdim keni lajmin paraprak për ngjarjen e rëndë në Çair:

Në rrugën “Xhon Kenedi” në Çair pas gra*bitjes së një barnatoreje, ka ndërruar jetë pronari i saj, A.S., 40-vjeçar si pasojë e str*esit që ka marrë.

“Më 22.09.2021 në ora 20.40 është deno*ncuar se në një barnatore në rrugën “Xhon Kenedi” një person duke kërc*ënuar me thi*kë të punësuarën, e ka marrë qarkullimin ditor. Pas dhjetë minutash më vonë në barnatore ka arritur pronari me inicialet A.S.(40 vjeç), të cilit, sipas të deno*ncimit, i është përkeqësuar. gjendja shëndetësore. Shumë shpejt në barnatore ia ka mbërritur autoambulanca e Ndihmës së Shpejtë dhe 40 vjeçari është dërguar në Kompleksine Klinikave “Nënë Tereza” – Klinika e Kardiologjisë, ku nga ana e mjekut është konstatuar se personi në fjalë kishte ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img