Ballina Aktualitet Kosovë Ndërron jetë mësuesja 36-vjeçare

Ndërron jetë mësuesja 36-vjeçare

Ka ndërruar jetër në moshën 36-vjeçare mësuesja Drenusha Zymberaj – Morina nga fshati Trestenik i Pejës.

Familja ka njoftuar se v a rr i m i  i të ndjerës do të bëhet sot në ora 14:00.

“Të ndërruar familjarë, miq, shokë, dashamirë, ju njoftojmë qe me datë 19.11.2021 në moshën 36 vjeçare ka ndërruar jetë Bashkëshortja, Nëna, Vajza dhe Mësuesja jonë Drenusha Zymberaj – Morina. V a rr i m i  i të ndjerës bëhet me datë 20.11.2021 në ora 14:00 në  v a rr e z a t  e fshatit Trestenik”, thuhet në njoftim.

Artikulli paraprakDhurata Dora dhe Ledri Vula bashkojnë forcat për një duet
Artikulli tjetërMos merrni udhë për Gjermani pa i ditur rregullat e reja për punëtorët