Ballina Argëtim Showbiz Dhurata Dora dhe Ledri Vula bashkojnë forcat për një duet

Dhurata Dora dhe Ledri Vula bashkojnë forcat për një duet

Dhurata Dora dhe Ledri Vula do të vijnë me një bashkëpunim. Një duet mes tyre ishte i prishtëm pasi dyshja kanë një miqësi shumë të mirë dhe ishte vetëm çështje kohe që t’i shihnim bashkë. Planet e artistëve kanë qenë të mëhershme por janë shtyrë për shkak të pandemisë.

Ende nuk dihet asnjë detaj rreth këngës apo kur mund të publikohet. Kujtojmë që dueti më i fundit i Ledrit ishte ai me Taynën. Ndërsa Dhurata solli tre muaj më parë “Mi Amor” në bashkëpunim me Noizy-n. /abcnews.al

Artikulli paraprakProtesta të mëdha kundër masave të izolimit në Holandë (VIDEO)
Artikulli tjetërNdërron jetë mësuesja 36-vjeçare