Ballina Argëtim Video fantastike: Macja ngushëllon qenin gjatë vizitës tek veterineri

Video fantastike: Macja ngushëllon qenin gjatë vizitës tek veterineri

Kush tha që qentë dhe macet nuk mund të jenë miqësorë me njëri-tjetrin? Nuk është e pazakontë të shohësh dy llojet e lezetshme të kafshëve shtëpiake që afrohen pranë njëra-tjetrës.

Një shembull i tillë vjen nga Teksasi, gjatë vizitës së një qeni tek veterineri. Një mace, e cila e pa qenin të shqetësuar, vendosi ta ngushëllonte dhe ta inkurajonte në mënyrën e saj, ndërsa filloi t’i përkëdhelte kokën.

Artikulli paraprakMos merrni udhë për Gjermani pa i ditur rregullat e reja për punëtorët
Artikulli tjetërVIDEO/ Jashtëqitja e këtij qeni është temë kryesore debati sot në Turqi