Ballina Argëtim Ariana Grande në një romancë dashurie me aktorin

Ariana Grande në një romancë dashurie me aktorin

Ariana Grande po vazhdon pas ndarjes nga bashkëshorti Dalton Gomez.

Këngëtarja e “Thank U, Next” është duke u takuar me aktorin, Ethan Slater, konfirmojnë burimet për PEOPLE. “Ariana dhe Dalton u ndanë në janar,” thotë një burim. “Ajo dhe Ethan kohët e fundit filluan të takoheshin, dhe ai është ndarë nga gruaja e tij.”

Grande do të luajë Glindën në adaptimin filmik të Universal të muzikalit të dashur të Broadway-it, ndërsa Slater, të luajë Boq, interesin e dashurisë së motrës së Elphaba, Nessarose. Filmi filloi xhirimet në MB vitin e kaluar dhe ishte planifikuar të dilte në nëntor 2024, megjithëse mbetet e paqartë nëse greva e shkrimtarëve do të ndikojë në premierën e tij.

Romanca e re vjen pasi artistja dhe bashkëshorti Gomez u ndanë në fillim të këtij viti pas gati dy vitesh martesë. Një burim i tha PEOPLE se ish çifti ” kanë mbetur miq”.

“Ajo ishte e lumtur në Los Angeles për disa vjet. Ajo donte të bënte një jetë atje me Dalton,” shtpi burimi. “Ai është super i fokusuar në karrierën e tij dhe ka nevojë të jetojë në Los Anxhelos. Është padyshim një problem për ta. Karriera e Dalton është kërkuese dhe ai nuk mund të largohet shpesh nga Los Angeles. Kështu që kur [Grande] filloi xhirimet e Wicked në Angli, ata ishin në një martesë në distancë.” Megjithëse lidhja përfundimisht “nuk funksionoi”, burimi i brendshëm tha “Ari nuk ka asgjë tjetër veç fjalëve të mira për të thënë për Dalton. Gjatë martesës së tyre, ai ishte fansi i saj nr. 1”./Lapsi.al

@tn.lajmelokale
@tetovanews