Ballina Argëtim Showbiz VIDEO/Publikohet bashkëpunimi i Britney Spears dhe Will.i.am

VIDEO/Publikohet bashkëpunimi i Britney Spears dhe Will.i.am

Britney Spears dhe Will.i.am kanë publikuar  së fundmi këngën e re,  “Mind Your Business”.

Artistët kanë bashkëpunuar më parë në “Big Fat Bass”, i cili u shfaq në albumin e Spears të vitit 2011 Femme Fatal. Këngëtarja “Boom Boom Pow” është renditur gjithashtu si producente ekzekutive në albumin e saj të vitit 2013 Britney Jean. Po atë vit, Spears u shfaq në këngën hit të Will.i.am “Scream & Shout”.

“Uh Oh!!! Kjo verë është gati të jetë e nxehtë!!!” ,ka shkruarai në postimin në Instagram, i cili përmbante një video vetëm me tekst me audio të shkurtër që ngacmonte këngën. Në audio, Will.i.am mund të dëgjohet duke thënë “Tani po dëgjoni Will.i.am dhe”, me këngëtaren “Womanizer” duke  thënë frazën e saj të famshme “Britney bitch”. Ajo gjithashtu shton: “Mind your business, bitch” .  Kënga shënon publikimin e parë të Spears që nga bashkëpunimi i saj me Elton John në “Hold Me Closer” në 2022. Projekti i saj i fundit solo me muzikë origjinale ishte Glory e 2016-ës.

Përveç bashkëpunimit me Will.i.am, Britney gjithashtu njoftoi ekskluzivisht ardhjen e kujtimeve të saj të reja The Woman in Me with PEOPLE më 24 tetor. Fansat mund të presin që kujtimet të ndriçojnë “fuqinë e qëndrueshme të muzikës dhe dashurisë – dhe rëndësinë e një gruaje që tregon historinë e saj, sipas kushteve të saj”, thuhet një deklaratë për shtyp nga Galle. “Është një histori e guximshme dhe mahnitëse prekëse për lirinë, famën, amësinë, mbijetesën, besimin dhe shpresën,” ngacmoi botuesi./Lapsi.al

Artikulli paraprakSHBA sanksionon kompaninë serbe që mbështeti Rusinë
Artikulli tjetërVendet me Rëndësi Historike në Ferizaj për t’u vizituar