Ballina Kronika 39-vjeçari shqiptar bie nga lartësia dhe humb jetën në Greqi

39-vjeçari shqiptar bie nga lartësia dhe humb jetën në Greqi

Tragjik ka rezultuar fati i një shqiptari në Greqi, i cili ka humbur jetën në vendin e punës. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme ne fshatin Pyrgetos të Larisës.

Sipas asaj që shkruajnë mediat greke, 39-vjeçari shqiptar ishte duke punuar në një çati.

Autoritetet greke po kryejnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes së rëndë.

@tetovanews