Ballina Argëtim Blero: Jam 45-vjeç, por me të dashurën e kemi lidhjen si nëpër...

Blero: Jam 45-vjeç, por me të dashurën e kemi lidhjen si nëpër filma, s’është normale sa shumë e dua

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero, e ka rikonfirmuar dashurinë për të dashurën e tij misterioze, emrin e të cilës po e mban privat që prej hyrjes në këtë format televiziv.

Ai është shprehur i befasuar sesi në moshën që ka, ka arritur të dashurohet aq fortë.

“Unë me të dashurën time kam me të vërtetë dashuri të filmave, 45-vjeç dhe e dashuroj aq shumë, nuk është normal”, ka thënë Blero pos tjerash.

Për ta dëgjuar deklaratën e plotë të Bleros, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

@tn.lajmelokale
@tetovanews