Ballina Aktualitet Kryeministrit Kurti nuk i ndizet BMW-ja në Podujevë (VIDEO)

Kryeministrit Kurti nuk i ndizet BMW-ja në Podujevë (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka vizituar sot Komunën e Podujevës. Gjatë kësaj vizite, vetura BMW me të cilën udhëton kryeministri ka pësuar një defekt dhe nuk i është ndezur.

Video nga momenti i sikletshëm janë publikuar në rrjet, ku vetura nuk ndizet as pas disa tentimesh.

Më pas grumbullohet stafi tij duke tentuar të bëjë një zgjidhje.

@tn.lajmelokale
@tetovanews