Ballina Argëtim Showbiz Fotot më të nxehta të Lottie Moss

Fotot më të nxehta të Lottie Moss

Lottie Moss ndoqi hapat e motrës së saj më të madhe Kate Moss duke u bërë modele në adoleshencë, me xhirimin e saj të parë zyrtar të botuar në Teen Vogue dhe një editorial të plotë në Dazed që pasoi menjëherë më pas.

Në moshën 18-vjeçare ajo ishte bërë një yll kopertinash për Vogue dhe ishte shfaqur në një numër reklamash për Calvin Klein.

Ndërkohë, në vitin 2021, Lottie mori vendimin të regjistrohej për OnlyFans, duke u ofruar fansave foto nudo me abonim.

Në vitin 2023 Lottie u lidh me ish-yllin e Love Island Adam Collard. Mirëpo, romanca nuk zgjati shumë dhe më vonë ajo u lidh me ikonën e Hollivudit, Leonardo Di Caprio.

Tani, ndërsa ajo feston sot 26-vjetorintën (9 janar), ne shikojmë disa nga fotot e saj më të egra nga vitet e fundit që me siguri do t’i bëjnë rrahjet e zemrës më të shpejta.

@tn.lajmelokale
@tetovanews